Pazartesi , 27 Ocak 2020
Son Yazılar

LYS Sonuçları

LYS Sonuçları Sorgulama için trsorgulama.com ‘u rahatlıkla kullanabilirsiniz! Bildiğiniz üzere LYS  Sonuçlarının açıklanmasına çok kısa bir süre kaldı! LYS Sonuç Sorgulama için 11 Temmuz 2010 Pazar günü sitemizi kullanabileceksiniz. Eğer daha erken açıklanırsa yine sayfamızdan LYS Sonuçları Öğrenme hizmetini alabileceksiniz..  ( 2010 LYS Sonuçları Formu Eklenmiştir. )

LYS Sonuçları Sorgulama

LYS Sonucu Öğrenmek için sayfanın altına eklenecek formda TC Kimlik Numaranızı ve Karakter Doğrulama bölümünde yazan karakterleri yazmanız yeterli!

OSYM açıklama yapar yapmaz sitemizden Sonucunuzu öğrenebilirsiniz..

Ayrıca Sınav Sonuçlarının açıklanmasının ardından 2010 YGS LYS Tercih Rehberi Bölümümüz de birkaç saat içinde hazırlanıp, sizlere sunulacaktır.

LYS Sonuçları ile ilgili olumlu olumsuz görüşlerinizi, beklentilerinizi bu bölüm altından sınava giren diğer öğrencilerle paylaşabilirsiniz…

İlgili Yazılar

2010 LYS Sonuçları
YGS Sonuçları
4 yorum
  1. ben kız meslek lısesı mezunuyum ve ygs 5 ten tercıh yapacagım.ek puanlı sıralamam 25.051. sıra.alan içi tercıh yapacagım.sizce bu sene yerlesebılme ıhtımalım var mı??

  2. Ölecem şimdi neden hep bunu çekiyoruz

  3. şeyma :

    OFf Ne zaman açıklanacak LYS Sonuçları? karnıma ağrılar girdi ölüyoruuuuuum

    LYS Sonuçları 15 Temmuz 2010 Perşembe günü saat 9.00’da bu sayfada olacak arkadaşlar. Sabır biraz daha..

  4. OFf Ne zaman açıklanacak LYS Sonuçları? karnıma ağrılar girdi ölüyoruuuuuum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldızlı alanları doldurmalısınız.

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklam Gizlilik Politikası
Trsorgulama.Com'un T.C. Devletinin siteleriyle hiçbir alakası yoktur. Sitedeki Sorgulama Sayfaları, özellikle SGK, Bağkur ve Emekli Sandığı mensubu Türk vatandaşları için Bağkur, Emekli Sandığı ve SSK Sorgulama işlemlerine yardımcı olmak amaçlı oluşturulmuştur. Sitedeki yorumlardan ve yazılardan TRSORGULAMA.COM sorumlu değildir. |