TRSORGULAMA.COM ile SGK Sorgulamaları

Yaklaşık 2 yıl boyunca SGK, Bağkur ve Emekli Sandığı konuları başta olmak üzere T.C vatandaşlarınıa hizmet vermeyi ilke edinmiş internet sitemiz, yenileme sürecini girmiştir. Bu süreç zarfında, eksik ve hatalı olan tüm sayfalar düzenlenecek, hatalı linkler kaldırılacaktır.

Ek olarak siz kullanıcılarımızın talepleri doğrultusunda yeni hizmetlerimiz aktifleştirilecektir. Bu süreç içerisinde tarafımızla düşünce görüşlerinizi paylaşmanızı rica ediyoruz..

  1. Sigortalı adına Müdürlüğünüze yatırılan prim tutarlarının da gösterilmesini istiyorum. Halihazırda bu primler görünmüyor.

  2. Ben yurt disinda calisiyorum 6senedir evlendim yerlestim. sigorta baslama tarihim 1/6/92 yurtdisinda calistigim sure icinde ve turkiye calisma suresini nasil birlestire bilirim emekli nasil olurum iyicalismalar

  3. mrb yetkılı arkadaslar benım sorunum tc ıle daha once 4a hızmet dokumu alıyordum bundan 2 veya 3 ay sonra artık alamıyrum hata verıyor orda yazan bılgılerı dolduruyorum yıne hatalı bılgı gırısı yapıldı dıyor lutfen bana yardım edın ne yapmak gereklı acaba

  4. 1987 YILI EYLÜL AYI SİGORTA GİRİŞLİYİM YASIMI DOLDURARAK 720 GÜN COCUK PARASI YATIRARAK EMEKLİ OLDUM VE ALDIĞIM MAAŞ 723 TL ALIYORUM BU NEDEN OLUYO VE ALDIGIM KAGITTA YASA MADDESİ:506 SK. GECİCİ 81/B_E yazıyo BUNUN ACIKLAMASI NE OLUYO LÜTFEN ACIKLARMISINIZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.