Perşembe , 28 Mayıs 2020
Son Yazılar

Türk Telekom Borç Sorgulama

Türk Telekom kullanıcılarının belki de en fazla tercih ettikleri özel servis numaralarından birisidir Türk Telekom Borç Sorgulama servisi. Bu sebeple firmanın en önemli servislerinden ve hizmetlerinden birisi olarak da ön plana çıkmayı hak ediyor. Bizde Borç ve Fatura Sorgulama Servisi hakkında birkaç bilgi vermeyi ve sizlere bu sistemi biraz daha açmayı kararlaştırdık. Detaylara yazımızın devamını okuyarak ulaşabilirsiniz.

Öncelikle Türk Telekom Borç ve Fatura Sorgulama servisinin numarasının “163” olduğunu söyleyelim. Daha önce kullanmamış olan veya aklında tutamayanlar için bu bilgiyi verdikten sonra sistemin işleyişine ve kullanıcıya olan yararlarına bakalım.

Türk Telekom Borç ve Fatura Sorgulama Sistemi olan 163 numarasını aramanın bedeli Tarifeye göre değişiklik gösterse de Dakikası 100 Kuruş ile 12 Kuruş arasında değişiklik gösteriyor.

Bununla beraber 163 nolu servisi aradığınızda ilk olarak sizden Telefon Numaranızı girmenizi istiyor. 10 haneli olarak girilen numarayı kontrol eden sistem geçen aylardan kalan Fatura varsa onları belirterek, güncel dönemin borcunu size bildiriyor.

Bu sayede fatura elinize ya da mail adresinize ulaşmamış olsa bile siz hızlıca borcunuz hakkında fikir sahibi olabiliyorsunuz. Gerekli olan ödeme işlemleri için zaman ayırabiliyorsunuz.

163 Türk Telekom Borç ve Fatura Sorgulama servisi uzan bir süredir kullanımda ve oldukça yoğun ilgi gören Özel Servis numaralarından birisi olarak kendini gösteriyor.

163 nolu hattı aramanın yanında telefon numaranıza ait borç tutarını fatura.telekom.gov.tr adresinden de takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Telefon Borç Sorgulama

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldızlı alanları doldurmalısınız.

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklam Gizlilik Politikası
Trsorgulama.Com'un T.C. Devletinin siteleriyle hiçbir alakası yoktur. Sitedeki Sorgulama Sayfaları, özellikle SGK, Bağkur ve Emekli Sandığı mensubu Türk vatandaşları için Bağkur, Emekli Sandığı ve SSK Sorgulama işlemlerine yardımcı olmak amaçlı oluşturulmuştur. Sitedeki yorumlardan ve yazılardan TRSORGULAMA.COM sorumlu değildir. |