Perşembe , 28 Mayıs 2020
Son Yazılar

Telefon Borç Sorgulama

Telefon Borç Sorgulama kapsamında daha önceden üyeliğiniz varsa sisteme Üye Adı ve Şifresi ile giriş yapabilir, borcunuzu öğrenebilirsiniz. Bunun dışında üye değilseniz öncelikle Ücretsiz olarak Türk Telekom Online İşlem Merkezine üye olmalı ve sonrasında Fatura Sorgulama işlemi yapmalısınız.

Fatura sorgulama noktasında telefon üzerinden 163 Türk Telekom Fatura Sorgulama Servisini arayarak da Sabit Hattınızın ne kadarlık bir ödemesi olduğunu görebilirsiniz. Gelelim diğer Telefon Borç Sorgulama yöntemlerine ve detaylarına..

Sanal Dünyada yapılan ve ortaya konulan bu tarz hizmetler sayesinde birçok işlem için Türk Telekom Bayilerine gitmek yerine bilgisayar üzerinden Türk Telekom İnternet Sitesine girmek yeterli oluyor.

Online Telefon Borç Sorgulama

Online olarak Borç Sorgulamanın yanında Türk Telekom ve TTnet gibi bu firma bünyesinde faaliyet gösteren çeşitli alt firmaların borç ödemeleri de internet üzerinden alınabiliyor.

Türk Telekom Online Hizmet Merkezine üye olarak ya da bankanızın Online İşlem Merkezine girerek fatura ödemelerinizi kredi kartınız ile kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Bu sayede Sabit Hat Fatura Sorgulama işlemleri ve Sabit Hat Fatura Ödeme İşlemleri çok hızlı bir şekilde gerçekleştirilip, sizin hizmetinize sunulmuş olacaktır.

TTnet Borç Sorgulama, Türk Telekom Borç Sorgulama ve aynı şekilde TTnet Borç Ödeme ve Türk Telekom Borç Ödeme işlemlerini sitelerinde bulunan Online Hizmet Merkezlerinden yapabilir, zamandan, paradan, hayattan tasarrufta bulunabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yorum
  1. telefonumu yaklaşık 2 aydır kullanmıyorum fakat, açtırırken kullanmadığım aylara yaklaşık 40 tl ödeme yaptım acaba bu ne borcu

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldızlı alanları doldurmalısınız.

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklam Gizlilik Politikası
Trsorgulama.Com'un T.C. Devletinin siteleriyle hiçbir alakası yoktur. Sitedeki Sorgulama Sayfaları, özellikle SGK, Bağkur ve Emekli Sandığı mensubu Türk vatandaşları için Bağkur, Emekli Sandığı ve SSK Sorgulama işlemlerine yardımcı olmak amaçlı oluşturulmuştur. Sitedeki yorumlardan ve yazılardan TRSORGULAMA.COM sorumlu değildir. |