Pazar , 5 Temmuz 2020
Son Yazılar

TC ile SSK Sorgulama

Bu sayfa üzerinden TC ile SSK Sorgulama işlemlerinizi nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz. SSK Sorgulama TC ile, bütün bilgilerinize erişemeseniz de hizmet dökümü, emekli aylık bilgisi gibi verilerinize erişebiliyorsunuz. Günlük yaşantımız dâhilinde rahat bir şekilde çalışma imkânlarına elbette sahip olmak isteriz. Zamanında yapılacak olan SGK işlemleri ile beraber sizlerin geleceğinize yönelik olarak iyi bir sunum yapmaktadır. Dolayısı ile sizlerde yaşantınız dâhilinde etkili bir şekilde sürdürebilmek için etkili sonuçlar ile karşılaşma imkânına sahip olabilirsiniz. Bunun akabinde yıllar sonra yaptığınız çalışmalar size emeklilik süreciniz geldiğinde sizin için elinize toplu bir para geçişi olması ve emekli maaşına hak kazanabilmek için gençlik döneminizde iyi bir şekilde sigortalı olarak çalışmış olmanız gerekiyor. Ancak bunun sonucunda iyi bir emekli maaşına hak kazanma imkânına sahip olabilirsiniz. Dolayısı ile sizlerde yaşantınız dâhilinde belirli periyotlar ile beraber ssk sorgulama sayfamız dâhilinde yer alan kısımda şifresiz ssk sorgulama işlemlerinde bulunabilir ve rahat bir şekilde TC ile ssk sorgulama işlemlerinde bulunabilirsiniz.

Bu şekilde etkili sonuçlara sahip olabilir ve yaşantınızda sigortalı çalışmanın önemini kendi içinizde oluşturabilirsiniz. Bu duruma bir başka bakış açısı ile yaklaşacak olursak çalışma hayatınız dâhilinde her hangi bir şekilde hasta olup hastaneye gittiğinizde sizden herhangi bir şekilde muayene ücreti alınmıyor ve dolayısı ile eczaneye gittiğinizde de ilaçların tam ücretleri alınmıyor belli bir kısmını devlet sizin sağlık sigortanız dâhilinde karşılıyor. Bunun dışında ise sizler sigortalı bir şekilde çalışırken herhangi bir durumda olası bir kaza halinde sizlerde etkili bir şekilde sonuçlara ulaşabilmek için sigortalı çalışmanın önemine sahip olabilirsiniz. Çünkü kaza halinde gerek hastane masraflarınızı gerek ise ilaçlarınız için gerekli ücretlerin ödenmesini sigorta karşılar. Siz yaşantınız dâhilinde sigortalı bir şekilde çalışırken belirli periyotlar halinde ssk sorgulama işlemleri ile beraber sizler de sigortalı olarak yaşamınız sürdürme imkânına sahip olabilirsiniz ve bunun etkisi ile beraber yaşam standartlarınızı sürdürme imkânına sahip olabilirsiniz. Sigorta sorgulama işlemleri için sizlere yılların vermiş olduğu bilgi birikim ve tecrübelerimiz ile beraber en iyi şekilde hizmet verebilmek adına çalışmalarımızı bu alanda sürdürüyor ve etkili sonuçlar ile karşı karşıya gelebilmek adına çalışmalarımızı yürütüyoruz. Çalışma hayatınız boyunca sigortalı olursanız emekliliğinizde de bunun keyfini sürersiniz.

Sadece TC Kimlik No ile E-devlet Şifresi olmadan SSK Sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için Şifresiz SSK Sorgulama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bu sayfa üzerinden tüm işlemlerinizi şifresiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Şifresiz SSK Sorgulama
SSK Sorgulama
SSK Sorgulamaları
7 yorum
 1. evimi bulmak istiyorum çocuklumdan beri evimi bulamıyorum

 2. Muhammed Salih Akyüz

  TC. kimlik numarami nereye yazayim. SSK. aylik durumumu ögrenmek istiyorum.

 3. ben 04. 08.1988 tarihinden 10.04.08 1988 tarinden 10. 04.1990 tarihine kadar libyada çalıştım türkiyedeki girişim de 01.09.1999’dur hizmet birleşimi yapmak istiyorum nasıl yapacağım konusunda bana bilgi verirmisiniz? nasıl olacak ben yapamıyorum bi de nezaman emekli olacağımı bana bildirirmisini? ödenmiş pirimi 3600 gün yaşımda 52

 4. 1983 te sigorta başlangıcım var 02 03 1964 doğumluyum bagkurlu oldum ve tekrara ssk oldum tc kimlik no ile ne zaman emekli olurum askerliği yatırdım

 5. 1986 yılında 120 günlük sigortam var ve ssk’lıyım. Yeni bir sisteme göre bankalar kredi verip bu zamana kadar olan borcu ödeyip emekli olabilme şansım varmış Bu konu hakkında acil yardımlarınızı bekliyorum. Bana ulaşırsanız sevinirim.

 6. TC Kimlik nosu ile sorgulama yapmaya çalışıyorum fakat sisteme bir türlü giriş yapamadım.

 7. Tefik Kaygısız

  SSK kayıtlarımın tarafınızdantarafıma bildirmenizi geriye dönük olarak hizmet durumumu ögrnmek yaşım 57 kayıtlarımım kontrolü yapılarak ne zaman emekli olurum tarafıma bildirmenizi arz ederim saygılar.

  Cevap: Tefik Bey sitemiz üzerinden böyle bir hizmet veremiyoruz malesef. Bunun için SGK’ya başvurmanız gerekiyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldızlı alanları doldurmalısınız.

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklam Gizlilik Politikası
Trsorgulama.Com'un T.C. Devletinin siteleriyle hiçbir alakası yoktur. Sitedeki Sorgulama Sayfaları, özellikle SGK, Bağkur ve Emekli Sandığı mensubu Türk vatandaşları için Bağkur, Emekli Sandığı ve SSK Sorgulama işlemlerine yardımcı olmak amaçlı oluşturulmuştur. Sitedeki yorumlardan ve yazılardan TRSORGULAMA.COM sorumlu değildir. |