breaking news

SSK Sorgulama – SSK Hizmet Dökümü

Ocak 8th, 2011 | by SGK Uzmanı

SSK Hizmet Dökümü ve SSK Sorgulama işlemlerine bu sayfa altından erişebilirsiniz. SSK işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz. Değişen E-Devlet sistemi ile bilgilerinize erişebilirsiniz. SSK Sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilir; maaş, emeklilik bilgisi, hizmet dökümü gibi bilgilerinize erişebilirsiniz. Sizin için tahsis edilen şifrenizi aldıktan sonra bu işlemlerinizi online olarak gerçekleştirebileceksiniz. Bu yazı altında nasıl E-Devlet şifresi alacağınızı, SSK Hizmet Dökümü bilginize nasıl erişeceğinizi ve diğer SSK Sorgulama işlemlerinizi nasıl gerçekleştirebileceğinizi kademe kademe anlatacağız, tüm bunlar için yazının devamını okuyun:

Size Özel E-Devlet Şifrenizi Edinin

Size özel E-Devlet şifrenizi edinmek için öncelikle size en yakın PTT şubesine üzerinde TC Kimlik numaranız bulunan kimlik kartınızla başvurmalısınız. Bu şekilde kendinize özel SSK Şifrenizi elde edeceksiniz. Arından Sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için E-Devlet Şifresi Nasıl Alınır? konusunu okuyabilirsiniz.

E-Devlet SSK Hizmet Dökümü Sorgulama

İlk olarak E-Devlet Kapısına size verilen E-Devlet şifresi ve TC Kimlik numaranızla giriş yapın, ardından sağ üst bölümdeki Bana Özel linkine giriş yapın, soldaki menüde 4A Hizmetleri ve 4B Hizmetleri seçeneklerini göreceksiniz. 4A Hizmet Dökümü linkinden SSK Hizmet Dökümü bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Diğer SSK Sorgulama İşlemleri

Diğer SSK Sorgulama işlemleriniz için ise E-Devlet kapısındaki 4A Hizmetleri sekmesinin altındaki linkleri kullanabilirsiniz. 4B Hizmetleri sekmesinden ise Aylık Bilginize, Emeklilik kesintilerinize ulaşabilir, banka ve adres bilgilerinizi değiştirebilirsiniz..

SSK Sorgulama işlemleriniz hakkında soru/sorunlarınız için Yorumlar kategorisini kullanabilirsiniz, SSK ile ilgili sorularınıza elimizden geldiğince cevap vermeye çalışacağız..

12 Comments

 1. engin says:

  ssk ödemelerim calıştıım firma girdi çıktı yapıyor ama gün tamam neden sebebi nedr

 2. ahmet eryıldız says:

  e devlet şifresini nereye gireceğim.

 3. mehmet salih doğan says:

  nerde bu devlet nerde bu özgürlük belediye para kazansın diye gittik şifre aldık önceden ne kadar kolayca giriyorduk şimdi ulaşamıyoıruz devlet dairelerinde %95 PARA yiyiyor ama kimse bir şey demiyor nerde vatandaşlık hakkı devlet bunuda görsün size ne yapsa azdır siz halkı sömürüyorsunuz

 4. ersan says:

  emekli maaşımı ne zaman alabilirim ve ne kadar alabilirim

 5. selcuk hallaclar says:

  merhaba 1996 çıraklık eğt sigorta girişim var.sigorta numaram 1996 girişten devam ediyor bu girişin bana yararı varmı teşekkürler.

 6. feyzullah arslan says:

  hizmet dökümü alamıyorum ne yapmam gerekiyo bi türlü giremedim

 7. tülay akterlik says:

  ben ssk pirimlerimi ve nasıl emekli olabilrim…şuanda çıkan ziraat bankası kredisinden nasıl yaralanabilirim

 8. muhsin says:

  ssk numaram ve hizmetimmi bilgisayardan göremiyorum ne yapmalıyım sifremlede giriyorum yine yok

 9. burhan demir says:

  parola çıkışını güvenliğim açısından taktidir diyorum bu yuzden gerek duydum.

 10. tuncay karaman says:

  nezaman emekli olurum ödemem gereken kaç gün var onu ögrenmek istiyorum şimdiden çok teşekür ederim

 11. günay sarıgül says:

  ssk prim günlerimi nasıl sorgulayabilirim yardımcı olursanız sevinirim

 12. Gokhan says:

  SSK’lılar için gerçekten çok güzel site olmus ellerinize sağlık..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir