Cuma , 7 Ağustos 2020
Son Yazılar

Kategori Arşivi: Eğitim Sorgulamaları


KPSS, YGS, LYS, 4+4+4 ve E-Okul ve diğer tüm Eğitim Sorgulamaları bu kategoride.

KYK Burs Sorgulama

Bu sayfa altından KYK Burs Sorgulama işlemi hakkında ayrıntılara erişebilir, KYK Burs Sonuçları bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Üniversite yaşamlarına başlayan öğrencilere en büyük maddi yardım aracı olan Kredi Yurtlar Kurumu her sene binlerce öğrenciye Başbakanlık Bursu, Öğrenim Kredisi veya Katkı Kredisi imkânı sağlamakta ve öğrencilik yaşamları boyunca her ay düzenli olarak banka hesaplarına bu parayı yatırmaktadır. Üniversite sınavlarına başvurular esnasında ve daha ... Devamını Oku »

SBS Sonuçları

SBS Sonuçları Sorgulama yapabilmek için bu sayfamızdaki yönergeleri kullanabilirsiniz. Ülkemizdeki eğitim sistemleri devamlı olarak öğrenci nüfusunu sınava girmeye zorlamakta ve buna bağlı olarak sınav sonuçlarını sorgulama konusunu önemli bir noktaya taşımaktadır. SBS sınavı da Liselere Girişte önemli bir sınav olması sebebiyle en çok sorgulanan sınavların başında gelmektedir. Yazımız içerisinde SBS Sınavına ilişkin bilgileri ve Seviye Belirleme Sınav Sonuçları Sorgulamanın nasıl ... Devamını Oku »

LYS Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

LYS Sonuçları Ne zaman açıklanacak diye meraklanan kişiler için çok kısa bir süre kaldı.. Bugün 13 Temmuz tam olarak 15 Temmuz’da saatler 9:00’ı gösterdiğinde sonuçlar OSYM‘nin resmi sitesinden duyurulacak. Sizler ise LYS Sonuçları sayfamızdan sonuçlarınızı kolay bir şekilde öğrenebileceksiniz.. Bu sayfamız daha çok her yıl düzenli olarak açıklanacak sonuçlar için, bu yıla özel olan 2010 LYS Sonuçları Sayfasında da sonuçlarınıza ... Devamını Oku »

Öğrenim Kredisi Borç Sorgulama

Öğrenim Kredisi Borç Sorgulama için bu sayfamızdan yararlanabilirsiniz. Bildiğiniz üzere Öğrenim Kredisi, çoğu öğrenciye çıkan ve geri ödemesi mesleğe atanmayla birlikte başlayan bir Kredi türüdür.. Meblağ düşük olmasına rağmen çoğu öğrencinin fazlasıyla işine yaramaktadır..  Öğrenim Kredisi Sorgulama ayrıntıları ve Öğrenim Kredisi Geri Ödeme Sorgulaması için yazının devamını okuyunuz Devamını Oku »

2010 LYS Sonuçları

2010 LYS Sonuçları Sorgulamalarınızı  bu sayfa altından yapabilirsiniz. Herkes LYS Sonuçları için beklemede. OYSM ise sonuçların 10 Temmuz ila 15 Temmuz arasında açıklanacağını bildirdi.. Bütün adaylar 10 Temmuz’u beklemeye başladı. 2010 LYS Sınav Sonuçları açıklanır açıklanmaz sitemizdeki formdan yararlanarak sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.. ( 2010 LYS Sonuçları Formu Eklenmiştir. ) Devamını Oku »

LYS Sonuçları

LYS Sonuçları Sorgulama için trsorgulama.com ‘u rahatlıkla kullanabilirsiniz! Bildiğiniz üzere LYS  Sonuçlarının açıklanmasına çok kısa bir süre kaldı! LYS Sonuç Sorgulama için 11 Temmuz 2010 Pazar günü sitemizi kullanabileceksiniz. Eğer daha erken açıklanırsa yine sayfamızdan LYS Sonuçları Öğrenme hizmetini alabileceksiniz..  ( 2010 LYS Sonuçları Formu Eklenmiştir. ) Devamını Oku »

AÖF Sınav Sonuçları

AÖF Sınav Sonuçları Öğrenme ve Sorgulama için bu sayfadan faydalanabilirsiniz. Bildiğiniz üzere her yıl milyonlarca kişi Açık Öğretim Sınavları ile mücadele veriyor. Bu sayfamızda AÖF Sınav Sınav Sonuçları Sorgulama yapabileceksiniz.. Devamını Oku »

YGS Sonuçları için Geri Sayım..

Bu yılki ilki yapılan YGS Sınavının Sonuçları için geri sayım başladı.. 30 Nisan 2010 Cuma günü sabah 10’da açıklanacak olan sınav sonuçları için hazırlıklar devam ediyor. ÖSYM‘nin sitesi güncellenir güncellenmez YGS Sonuçları sayfamızdan sonuçlarınıza ulaşabilirsiniz.. Devamını Oku »

Reklam Gizlilik Politikası
Trsorgulama.Com'un T.C. Devletinin siteleriyle hiçbir alakası yoktur. Sitedeki Sorgulama Sayfaları, özellikle SGK, Bağkur ve Emekli Sandığı mensubu Türk vatandaşları için Bağkur, Emekli Sandığı ve SSK Sorgulama işlemlerine yardımcı olmak amaçlı oluşturulmuştur. Sitedeki yorumlardan ve yazılardan TRSORGULAMA.COM sorumlu değildir. |