Pazar , 2 Ağustos 2020
Son Yazılar

Kategori Arşivi: Duyurular


SSKSorgu.Net Duyurularına bu kategoriden ulaşabilirsiniz.

TRSORGULAMA.COM ile SGK Sorgulamaları

Yaklaşık 2 yıl boyunca SGK, Bağkur ve Emekli Sandığı konuları başta olmak üzere T.C vatandaşlarınıa hizmet vermeyi ilke edinmiş internet sitemiz, yenileme sürecini girmiştir. Bu süreç zarfında, eksik ve hatalı olan tüm sayfalar düzenlenecek, hatalı linkler kaldırılacaktır. Ek olarak siz kullanıcılarımızın talepleri doğrultusunda yeni hizmetlerimiz aktifleştirilecektir. Bu süreç içerisinde tarafımızla düşünce görüşlerinizi paylaşmanızı rica ediyoruz.. Devamını Oku »

Yeni Adresimiz: SSKSorgu.Net

Açıldığımızdan bugüne TRSorgulama.Com olarak her konuda siz değerli ziyaretçilerimize bilgi vermeye çalıştık. Daha çok SSK çalışanlarına yönelik paylaşımlarda bulunduğumuzdan artık TRSorgulama.Com olarak yayın hayatımıza devam edeceğiz. Ağırlıklı olarak SSK’ya yönelik paylaşımlar olmakla birlikte, yine siz değerli ziyaretçilerimize Bağkur, Emekli Sandığı, Eğitim Kurumları ve diğer tüm kurumların Sorgulama sayfalarına dair hizmetlerimiz de devam edecek. Devamını Oku »

TRSorgulama.Net Olarak Devam..

Alan adımızla ilgili teknik bir problemden dolayı trsorgulama.com adresi artık trsorgulama.net olarak yayın hayatına devam ediyor. Ama bu süreçte trsorgulama.com adresine giriş yaptığınızda da .net adresimize rahat bir şekilde ulaşabileceksiniz.. Şubat 2010’dan bu yana TRSorgulama Ekibi olarak sizlere her konuda elimizden geldiğince yardımcı olmaya, sorularınızı ve yorumlarınızı yanıtlamaya çalıştık. Artık bu misyonumuzu ufak bir isim değişikliğiyle sürdüreceğiz.. Devamını Oku »

SSK Sorgulama Sistemi Değişti! Ayrıntılar Burada

Bildiğiniz üzere yapılan yeni bir düzenlemeyle 1 Kasım itibariyle SSK Sorgulama Sistemi tamamen değişti. Sitemizdeki diğer sayfaları güncellemeden önce sıcağı sıcağına sizlere bu konuyu derinlemesine anlatalım istedik. Artık eskisi gibi SGK’nın sitesinden SSK Sorgulamalarınızı yapamıyorsunuz. SSK Hizmet Dökümü, SSK Maaş Sorgulama, SSK Prim Sorgulama gibi işlemleriniz için yapmanız gereken herşeyi bu yazı altında anlatacağız, sizler de bu yazıyı diğer SSK’lı ... Devamını Oku »

Yeni SSK Sorgulama Sistemi ile İlgili Açıklama

Yeni SSK Sorgulama Sistemi ile ilgili açıklama SGK’dan Geldi! İşte O Açıklamalar Elektronik Arşiv  Uygulamaları Başlıyor: Sosyal Güvenlik Kurumu, evrak ve arşiv sisteminin yeniden oluşturulması, depolanması,izlenmesi ve dağıtılması süreçlerinde kullanılan kaynakların minimuma indirilmesi ve tasarruf sağlanması amacıyla oluşturduğu ‘Doküman Yönetim Sistemi’ ile ilgili pilot uygulamalara başlıyor. Sistemle ilgili eğitim 8 Aralıkta Erdoğan Özen Konferans Salonunda yapıldı. Eğitimin açılış konuşmasını Sosyal ... Devamını Oku »

TrSorgulama 20. Güne Yaklaşırken..

10 Şubat 2010 tarihi itibariyle yayın hayatına başlayan sitemizin teknik işleri tamamlandı.. Bu 20 günlük süreç içinde SSK ve Emekli Sandığı kullanan vatandaşlarımızın yararlanması için çeşitli Sorgu Sayfaları eklendi. Yakın dönemde bu sayıyı çok daha artıracağız.. Devamını Oku »

Teknik Sorunlardan Ötürü Ara

Sitemizde son günlerde yaşadığımız bazı teknik sorunlardan dolayı içeriklerimizi genişletmeye ara veriyoruz. Birkaç içerisinde sorunların tamamane halledilmesiyle beraber, siz ziyaretçilerimize dilediğiniz içerikleri sunacağız. Yaşadığınız sorunlarda yardımcı olmaya devam edeceğiz.. Bu birkaç günlük dönemi telafi edeceği.. Devamını Oku »

Reklam Gizlilik Politikası
Trsorgulama.Com'un T.C. Devletinin siteleriyle hiçbir alakası yoktur. Sitedeki Sorgulama Sayfaları, özellikle SGK, Bağkur ve Emekli Sandığı mensubu Türk vatandaşları için Bağkur, Emekli Sandığı ve SSK Sorgulama işlemlerine yardımcı olmak amaçlı oluşturulmuştur. Sitedeki yorumlardan ve yazılardan TRSORGULAMA.COM sorumlu değildir. |