Pazar , 2 Ağustos 2020
Son Yazılar

Kategori Arşivi: Diğer Sorgulamalar


SSK, Emekli Sandığı ve Bağkur dışındaki sorgulamalar burada.

Sigorta Sorgulama

Bu sayfa altından Sigortalı İşe Giriş bilgilerini öğrenebilir, Şifresiz Sigorta Sorgulama, E-Devlet Şifresi ile Sigorta Sorgulama ve Araç Kaskosu Sigorta Sorgulama konusunda bilgi alabilirsiniz. Günlük yaşantımız dâhilinde birçok alanda iş hayatımızı sürdürüyor olabiliriz eğer alanında iyi bir eğitim aldıysak daima rahat koşullar altında çalışma şartlarına sahip olabilir ve ekip lideri olarak çalışmaları sürdürme imkânına sahip olabiliriz. Genellikle iyi bir şekilde eğitim ... Devamını Oku »

Telefon Borç Sorgulama

Telefon Borç Sorgulama kapsamında daha önceden üyeliğiniz varsa sisteme Üye Adı ve Şifresi ile giriş yapabilir, borcunuzu öğrenebilirsiniz. Bunun dışında üye değilseniz öncelikle Ücretsiz olarak Türk Telekom Online İşlem Merkezine üye olmalı ve sonrasında Fatura Sorgulama işlemi yapmalısınız. Fatura sorgulama noktasında telefon üzerinden 163 Türk Telekom Fatura Sorgulama Servisini arayarak da Sabit Hattınızın ne kadarlık bir ödemesi olduğunu görebilirsiniz. Gelelim ... Devamını Oku »

Türk Telekom Borç Sorgulama

Türk Telekom kullanıcılarının belki de en fazla tercih ettikleri özel servis numaralarından birisidir Türk Telekom Borç Sorgulama servisi. Bu sebeple firmanın en önemli servislerinden ve hizmetlerinden birisi olarak da ön plana çıkmayı hak ediyor. Bizde Borç ve Fatura Sorgulama Servisi hakkında birkaç bilgi vermeyi ve sizlere bu sistemi biraz daha açmayı kararlaştırdık. Detaylara yazımızın devamını okuyarak ulaşabilirsiniz. Devamını Oku »

Yargıtay Dosya Sorgulama

Öncelikle sizlere Yargıtay hakkında bilgiler verelim. Sonrasında Yargıtay Dosya Sorgulama hakkında bilgilendirme ve detaylandırma yapıyor olacağız. Bu sayede hem Yargıtay konusunda kafanızda kalan soru işaretleri varsa onları gidermiş, hem de Dosya Sorgulama konusunda aklınıza takılan sorulara cevap bulmuş olacağız. Yazımızın devamında konuyla ilgili daha detaylı ve açıklamalı bilgiler bulacaksınız Devamını Oku »

Türk Telekom ve Özel Sektör Bilinmeyen Numaralar Servisi

Eskiden 118 olarak bilirdik onun adını. Türk Telekom‘dan sonra Sektöründe işin içine girerek hem rekabeti arttırmasını hem de buna bağlı olarak kalitenin artmasını  amaçlayan devletimiz 118 numarasına 2 hane daha ekleyerek yeni kodları kullanıma sundu. Ancak bu noktada yeni çıkan firmalar ile orijinal Bilinmeyen Numaralar Servisi arasında bir kullanım sıkıntısı başladı. Malumunuz uzunca süredir Özel Sektörün reklamlar TV ekranlarında dönüyor. ... Devamını Oku »

Turkcell Bilinmeyen Numaralar

Turkcell Bilinmeyen Numaralar konusu altında sizlere nasıl herhangi bir Turkcell numarasının sahibini nasıl öğrenebileceğinizi anlatacağız.  Çoğu zaman sizin de başınıza gelmiştir. Arkadaşlarınızla biryerlerde oturmuş birşeyler içerken veya oturmuş sohbet ederken,evde televizyon izlerken vs. vs. gibi durumlarda hiç bilmediğiniz, görmediğiniz bir numaradan kısa mesaj veya çağrı geldiği olmuştur. Her zaman sinir bozucu ve insanın içinde tedirginlik bırakan bu gibi durumlarda 21.yüzyılın ... Devamını Oku »

MTV Sorgulama

Motorlu Taşıt Vergisi ya da kısa adıyla MTV Sorgulaması yapmak için bu sayfadaki yönergeleri takip ediniz. MTV Sorgulama işlemi internetin getirdiği yenilikler ve kolaylıklar sayesinde oldukça hız ve basit olarak yapılabiliyor. Bu sayede birçok internet kullanıcısı devlet dairelerinin yolunu aşındırmaktan da kendini fazladan yormaktan da kurtulmuş oluyor. Yazımızın devamına bakarak hem sistem hakkında fikir sahibi olabilir hem de güvenli kullanabilmek ... Devamını Oku »

Vodafone Bilinmeyen Numaralar

Vodafone hattı olan bir tanıdığınızın numarasını mı öğrenmek istiyorsunuz yada sizi sürekli çağrılar bırakıp sinirlendiren numaranın sahibini öğrenmeyi mi? Bu gibi bir durumla karşı karşıya kaldığınızda operatörünüz Turkcell,Vodafone,Avea ne olursa olsun veya Türk Telekom’a kayıtlı bir sabit telefon numarasından dahi 11842 Vodafone Bilinmeyen Numaralar servisini arayarak istediğiniz Vodafone kullanıcısının numarasını veya numaraların sahiplerini öğrenebilirsiniz.Vodafone aboneleri bu bu servise MyVodafone kullanıcı ... Devamını Oku »

Reklam Gizlilik Politikası
Trsorgulama.Com'un T.C. Devletinin siteleriyle hiçbir alakası yoktur. Sitedeki Sorgulama Sayfaları, özellikle SGK, Bağkur ve Emekli Sandığı mensubu Türk vatandaşları için Bağkur, Emekli Sandığı ve SSK Sorgulama işlemlerine yardımcı olmak amaçlı oluşturulmuştur. Sitedeki yorumlardan ve yazılardan TRSORGULAMA.COM sorumlu değildir. |