Cuma , 7 Ağustos 2020
Son Yazılar

Kategori Arşivi: Bağkur Sorgulamaları


Tüm Bağkur Sorgulamaları bu kategori altında. Bağkur Borç Sorgulama, Bağkur Emeklilik Bilgilendirme sayfaları ve daha fazlası.

2015 Bağkur Affı Kapsamı

Bu konuda sizlere 2015 Bağkur Affı Kapsamı konusunda bilgi vereceğiz. Bağkura borcu olanlar dikkat bu haber sizler amaçlı geliyor , ne civarı borcunuz var , erken yatırana indirim var mı? Nihai ödeme günü ne süre ya da borçlar taksitlere ayrılacak mi? Devamını Oku »

İntibak Zammı Tablosu ve Maaş Hesaplaması – İntibak Yasası ile Kim Ne Kadar Alacak?

Son zamanlarda gündemdeki yerini koruyan konulardan biri de “Emeklilerde intibak yasası ile kim ne kadar alacak?” sorusudur. İntibak hesaplamaları sonucunda yıllardır maaşını eksik alan yaklaşık 2500 emekliye yapılacak olan toplu ödemeler başlamış durumdadır. Bu hesaplamalar sonucunda emeklilerin maaş hesaplarına yatırılmaya başlanan toplu ödeme tutarı, yaklaşık olarak 22 bin liraya kadar çıkmaktadır. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanı Fatih Acar’ın açıklamalarına emekliler çok ... Devamını Oku »

2013 Emekli Maaşı Zamları Ne Kadar Olacak? – 2013 Emekli Maaşları

2013 yılına girmeye ramak kala yeni yıla dair akıllarda pek çok sorular oluşmuş durumdadır. Bu sorulardan bazıları cevaplarını bulurken bazıları ise hala cevap bulamayarak merakla beklenmektedir. Bilindiği üzere yeni yılda işçiler ve emeklilere verilecek zamlar yıl sonlarında görüşülür ve karara bağlanır. Her yıl olduğu gibi bu yılda da yapılan görüşmeler sonucunda 2013 Emekli Maaşları belirlendi. OVP’nin yaptığı açıklamaya göre Emekli ... Devamını Oku »

Bağkur No Sorgulama

Bağ-Kur No Sorgulama için E-Devlet sistemini kullanmanız gerekiyor. Bağ-Kur yani İsteğe Bağlı Sigortalılık adı verilen sistem için E-Devlet üzerinden birçok sorgulamanızı yapabiliyorsunuz. Bunların arasında Bağ-Kur Numaranızı öğrenmekte bulunuyor. Bağkur No Sorgulama için çok kısa ve kolay bir şekilde işlem yapacağınız E-Devlet sistemi üzerinden Bağ-Kur bilgilerinize kolaylıkla erişebiliyorsunuz. Bu arada eski Bağ-Kur bilgilendirme sistemi kapanmış durumda. Bütün talepler E-Devlet sistemine iletiliyor ... Devamını Oku »

Bağkur Sorgulama

Tüm Bağkur Sorgulama işlemleriniz için bu sayfa altındaki yönergeleri takip edebilirsiniz. Bağkur‘a mensup çalışanlar bu sayfa altındaki yönergeleri takip ederek dilediği Bağkur Sorgulamalarını yapabilirler. Kasım 2010’la beraber gelen yeni sistemle birlikte kişisel bilgi içeren Bağkur Sorgulamalarının da sayfası değişti, sizlere bu konuda da yardımcı olacağız.  Devamını Oku »

Bağkur Hizmet Dökümü

Bağkur Hizmet Dökümü alabilmek için bu sayfadaki yönergeleri takip ediniz. 2010’da sistem değiştiği için Bağkur Hizmet Dökümünü Sorgulama işlemi biraz daha zorlaştı. Yeni sistemde Bağkur’la ilgili kişiler bilgilerinizi içeren işlemleri yapabilmeniz için E-Devlet sistemini kullanmanız gerekiyor. Bu yazı altında sizlere nasıl Bağkur Hizmet Dökümü alabileceğinizi anlatacağız. Devamını Oku »

Bağkur Borç Sorgulama

Bu sayfa altında nasıl Bağkur Borç Sorgulama yapabileceğinizi anlatacağız. Yeni Bağkur Sorgulama Sistemi hakkında da bilgiler sunacağız. Bildiğiniz üzere Bağkur daha çok esnaf kesime hitap ediyor. Bağkur‘un mantığı basit, SSK‘da nasıl patronunuz priminizi yatırıyorsa Bağkur’da da siz kendinizin patronu olduğunuzdan kendi priminizi kendiniz yatırıyorsunuz. Bu konu altında Bağkur Borç Sorgulama yaparak kalan primlerinizi yani borçlarınızı öğrenebilirsiniz Devamını Oku »

Reklam Gizlilik Politikası
Trsorgulama.Com'un T.C. Devletinin siteleriyle hiçbir alakası yoktur. Sitedeki Sorgulama Sayfaları, özellikle SGK, Bağkur ve Emekli Sandığı mensubu Türk vatandaşları için Bağkur, Emekli Sandığı ve SSK Sorgulama işlemlerine yardımcı olmak amaçlı oluşturulmuştur. Sitedeki yorumlardan ve yazılardan TRSORGULAMA.COM sorumlu değildir. |