breaking news

Şahıs Vergi Borcu Sorgulama

Şubat 16th, 2010 | by SGK Uzmanı

Şahıs Vergi Borcu Sorgulama için bu sayfayı kullanabilirsiniz.. Bu konu altında Şahıs için sorgulayabileceğiniz borçlar olarak Motorlu Taşıt Vergisi Borcu Sorgulama, Vergi Beyannamesi konularına değineceğiz.

Vergi Borcu Sorgulama

Vergi Borcu Sorgulamak için kullanabileceğiniz tek bir websitesi var, o da gib.gov.tr adlı internet sitesi. Bu siteden kendize ilişkin Motorlu Taşıt Verginizi sınayabilirsiniz.

Onun dışında borcunu öğrenmek istediğiniz şahısların Vergi Borçları hakkında internetten bilgi alamazsınız. Bunun için yetkili mercilere başvurmanız gerekmektedir..

Ev Vergisi Sorgulama ve benzeri konulara ilişkin işlemleri internetten yapamıyorsunuz malesef. Onun dışındaki konularda bu konuda sizlere yardım edebiliriz..

16 Comments

 1. metin bal says:

  Bugun bankada bulunan 3/5 kurisum var isim yok bu kiş bi iş kurana kadar idare eder diye duşunuyordum tesedufen bankamatik den bi bakiyim dedim ne goreyim hesap 000 bankaya girdim sordum e hacizgelmis dedim ya iş yok 3 coguk okyo ev kira gelde cik isin icinden icinden

 2. hsamettin ergin says:

  vergi borcumu ögrenmek istiyorum

 3. Nurettin Geçim says:

  eski ev adresime vergi dairesinden borç bildirimi gelmiş ne olduğunu bilmiyorum internetten öğrenemedim yardımcı olur musunuz

 4. metin gülle says:

  benim nereye borcum var öğrenmek isdiyorum bankaya kıredi almaya gittim E haciz konmuş dediler bu nedir bilmek isdiyorum

 5. onur yücel says:

  ne bicim iş bu anlamadım hic bir uyarı gelmeden banka hesabıma el konulmus. terbiyesizlik bu mantıga aykırı zaten. eger borcum varsa bile ki yok oldugunda ödemezsem önce icraya verilir daha sonra hesabıma el koyarsın anlamadım ne icralık oldum nede ewime wergi dairesinden bir bildiri geldi ne bicim iş yapıyorlar anlayamadım p.tesi olsun sorucam ben onlara!!!

 6. hamdin okur says:

  hamdin okur :borcumu öğrenmek istiyorum

  @hamdin okur

 7. hamdin okur says:

  borcumu öğrenmek istiyorum

 8. hasan şentürk says:

  şahıs vergi borcumuzu nereden öğrendiğimizi bilenn var mı ??

 9. hasan says:

  bu ay hesabımdan 54 tl kesilmiş bankaya danıştım vergi borcundan dolayı bloke konmuş benim vergi borcum yok neden olabilir?

 10. UMUT DEMİRBAŞ says:

  fethullah la ayın sorunu yaşıyoruz yokmu bize yardımcı olacak bir hayırsever vatandaş! lanet olsun bu içimdeki trsorgulama sevgisine.

 11. esra says:

  yakınım şirketi üstüme yaptı iş yerine vergi borcu geldi adıma.mahkeme açılabilirmiyim bu konuda şirketi üstümden almıyor kendisi ailem bundan bir zarar görürmü.

 12. murat çapar says:

  vergi borcumu öğrene bilirmiyim

 13. Tevfik Göktürk says:

  ikametgahımın dışındaki emlak vergisini öğrenmek ve yatırmak istiyorum. Ama Nasıl?

 14. fethullah yavuz says:

  borcumun olup olmadıgını ögrenebilirmiyim

 15. admin says:

  cuma barut :

  Şahsi Vergi Borcum yoktu fakat hesaplarıma el konuldu.. Neden banka hesaplarıma el konuldu yardımcı olabilecekler birileri var mı acaba?

  Beyefendi konu ile ilgili olarak ilgili kuruma başvurursanız daha kısa süre içerisinde sonuç alabilirsiniz. Şahıs Vergi Borcu Sorgulama konumuzda bu sorununuza cevap bulamazsınız..

  Kesin gözden kaçırdığınız bir borcunuz vardır, yaptığınız harcamalarınızı ve mülkünüzü tekrardan gözden geçirmenizi, tekrardan irdelemenizi tavsiye ederim..

 16. cuma barut says:

  Şahsi Vergi Borcum yoktu fakat hesaplarıma el konuldu.. Neden banka hesaplarıma el konuldu yardımcı olabilecekler birileri var mı acaba?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir