Pazar , 5 Temmuz 2020
Son Yazılar

LYS Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

LYS Sonuçları Ne zaman açıklanacak diye meraklanan kişiler için çok kısa bir süre kaldı.. Bugün 13 Temmuz tam olarak 15 Temmuz’da saatler 9:00’ı gösterdiğinde sonuçlar OSYM‘nin resmi sitesinden duyurulacak. Sizler ise LYS Sonuçları sayfamızdan sonuçlarınızı kolay bir şekilde öğrenebileceksiniz.. Bu sayfamız daha çok her yıl düzenli olarak açıklanacak sonuçlar için, bu yıla özel olan 2010 LYS Sonuçları Sayfasında da sonuçlarınıza ulaşabilirsiniz..

LYS Sonuçları

Umarız LYS Sonucunuz beklediğiniz gibi gelir. LYS Sonuç konusunda ÖSYM sık sık sorunlar yaşayabiliyor. YGS konusunda sorun yaşanmamış olmasına rağmen Perşembe günü açıklanacak sınav sonucunda uzmanlar sorunlar olabileceğine vurguluyor..

LYS Sonuçları hatalı olanların ise bir an önce OSYM Merkezlerine başvurmasını tavsiye ediyoruz..

İlgili Yazılar

2010 LYS Sonuçları
LYS Sonuçları
Bir yorum
  1. Hala LYS Sonucumu bekliyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldızlı alanları doldurmalısınız.

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklam Gizlilik Politikası
Trsorgulama.Com'un T.C. Devletinin siteleriyle hiçbir alakası yoktur. Sitedeki Sorgulama Sayfaları, özellikle SGK, Bağkur ve Emekli Sandığı mensubu Türk vatandaşları için Bağkur, Emekli Sandığı ve SSK Sorgulama işlemlerine yardımcı olmak amaçlı oluşturulmuştur. Sitedeki yorumlardan ve yazılardan TRSORGULAMA.COM sorumlu değildir. |