Pazartesi , 27 Ocak 2020
Son Yazılar

Kota Sorgulama

Kota Sorgulama yapabilmek için doğru sayfadasınız. Bu yazı altında size vereceğimiz bilgilerle TTNET ADSL Kota Sorgulama, Smile ADSL Kota Sorgulama, Doping ADSL Kota Sorgulama konularında sizleri bilgilendireceğiz. Verdiğimiz talimatlara uyarak Online Olarak Kota Sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz…

TTNET ADSL Kota Sorgulama

TTNET Adsl Sorgulama yapabilmek içi öncelikle ttnet.com.tr/adsl-kota-sorgulama/ adresine girin. Ardından E-Posta adresiniz, kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapın. Bu ekrandan Kota bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Kota bilgileriniz 48 saat içinde güncellenir..

Smile ADSL Kota Sorgulama

Smile ADSL’de kota sorgulamak için smileadsl.com/SmileAdslQuota/Login.aspx adresine girin, ardından ADSL’i kullandığınız Telefon numaranız ile ve güvenlik kodunuz ile giriş yapıp, bilgilerinize ulaşabilirsiniz..

Doping ADSL Kota Sorgulama

Doping ADSL, yeni bir ADSL Firması. Yeni olmasına rağmen özellikle ADSL2+ gelişmesinden sonra fazlasıyla talep ediliyor. doping.com.tr/quota/Default.aspx adresine girdikten sonra kullanıcı adınız ve kotasını öğrenmek istediğiz ayın bilgisini girerek, o ayki kota bilgilerinizi öğrenebilirsiniz..

Kota Sorgulama yaparken unutmamanız gerekn bir diğer nokta ise, kota bilgilerinizin 24 ila 48 saat arasında güncellenecek olması, ona göre zamanlamınızı ayarlamalısınız..

5 yorum
  1. ya süper kampanya aldık fakat kota sorgulayamıyoruz

  2. kotamı öğrenmek istiyorum

  3. dopinge bakmak istiyorum

  4. kota sorgulamayı daha kolaylaştırsanız insanları uğraştırıyonuz

  5. arkadaşlar ttnet hizmet no su nerde yazıyo bulamadım da

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldızlı alanları doldurmalısınız.

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklam Gizlilik Politikası
Trsorgulama.Com'un T.C. Devletinin siteleriyle hiçbir alakası yoktur. Sitedeki Sorgulama Sayfaları, özellikle SGK, Bağkur ve Emekli Sandığı mensubu Türk vatandaşları için Bağkur, Emekli Sandığı ve SSK Sorgulama işlemlerine yardımcı olmak amaçlı oluşturulmuştur. Sitedeki yorumlardan ve yazılardan TRSORGULAMA.COM sorumlu değildir. |