Bağkur Sorgulama

Tüm Bağkur Sorgulama işlemleriniz için bu sayfa altındaki yönergeleri takip edebilirsiniz. Bağkur‘a mensup çalışanlar bu sayfa altındaki yönergeleri takip ederek dilediği Bağkur Sorgulamalarını yapabilirler. Kasım 2010’la beraber gelen yeni sistemle birlikte kişisel bilgi içeren Bağkur Sorgulamalarının da sayfası değişti, sizlere bu konuda da yardımcı olacağız. 

Online Bağkur Sorgulama İşlemleri

Yeni sistemle beraber online yapılan Bağkur No Sorgulama, Bağkur Hizmet Dökümü Sorgulama tarzı işlemler artık SGK’nın sitesi tarafından yapılamıyor. Kişisel bilgilerin paylaşımının engellenmesinden sonra bu uygulamalara E-Devlet Sistemi üzerinden devam ediliyor. Bu sorgulamaları E-Devlet Şifreniz ve TC Kimlik numaranızla yapabilirsiniz..  Ayrıntılı bilgi için buradaki yazıyı inceleyebilirsiniz. Yazıyı inceledikten sonra sitemizin sağ bölümündeki Bağkur Sorgulamaları kategorisinden yapmak istediğiniz Sorgulama hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Bağkur No veya TC Kimlik istemeyen hesaplama sorgularına E-Devlet şifreniz olmadan ulaşabilirsiniz. Yeni sistem, sadece kişisel verilerinizin bulunduğu sayfaları engellemek amacıyla yayına sokuldu.

Bağkur Sorgulama hakkında soru ve sorunlarınız için sayfamızın altındaki Yorumlar sekmesine göz atabilirsiniz. Kafanıza takılan konularda sizlere yardımcı olmaya çalışacağız..

 1. Sayın yetkili Bağkur prim borcumu yapılandırmıştım ve ziraat bankası sanal pos sayfasından kredi kartımdan ödüyorum.Fakat buradaki borç bilgileri ile yapılandırma sırasında bana yazılı olarak verilen taksit ödeme tutarları arasında hep bir farklılık var ve ziraat bankasının sanal pos sayfasındaki bağkur borç miktarlarının doğruluğundan şüpheliyim ve yapılandırma hakkımın bozulmasından endişeliyim.Sizden ricam cevap verebildiğiniz gün itibarı ile borcumu(yapılandırma taksidi ve cari prim)bildirirseniz sevinirim.
  Saygılar

 2. 2002 yılında s.s.k. dan 15 günlük sigortam olup 25.11.2004 yılı itibariyle istege baglı sigortalı olup aksatmadan primlerimi bu güne kadar düzenli yatırmama ragmen sebebini anlayamadıgım 2008 yıllarında 3 kez terk olundugu ve ödedigim primler fazla ödeme olarak görüldügü akabinde fark ettigim ve dilekce vererek aktif hale getirilen sigortam halen düzenli prim ödemelerimle devam ediyorum cok rica ediyorum bana ne zaman emekli olacagımı bildirirmisiniz.dogum tarihim 1970. ve ayrıca istege baglı sigortadan ayrılıp tekrar s.s.k.da sigortalı olarak calışırsam ve bir kac aysonra tekrar bagkur istege baglı ya dönmemde ne gibi sonuclar olur olumlu ve ya olumsuz sonuc beni bilgilendirirmisiniz.şimdiden teşekkür ederim

 3. ben bağkurluyum pttden aldıgım devlet şifremle giremiyorum nicin acaba yardımcı olursanız çok sevinirim

 4. 01.01.1993 bağ.kurluyum şuana kadar hiç ödeme yapmadım bana kurumdan halen sicilimin aktif olduğunu bildirdiler yeni yasa benim içinde geçerli olurmu teşekürler

 5. ben bağkur borç öğrenme birimine nerde ulasabiliriz
  cevap alırsam sevinirim

 6. benim kafama takılan şu mesele önceden bağkur 12 basamaktı ben 6.basamaktan sonra 4 basamak yükselttim sonra bi düzenleme yapıldı basamak standardı 12- 24 basamak yapıldı bende haksızlığa uğradım düşüncesiile birdaha basamak yükseltmedim .Böyle olunca benim her iki senede basamak yükseltemem gasbedilmiş olmuyormu ne yapmam gerekir saygılarımla.

 7. ben kendıme aıt e devlet sıfresıde aldım fakat bır turlu bagkur sıstemıne gıremıyorum ve neredeyse cınnet gecırecem her gırısımde nedenını ogrenebılırmıyım tesekkurler

 8. kolay gelsin ben bağkur borcumu öğrenmek istiyorum ve ayda ne kadar yatırmam gerekiyor aylık prim ücreti ne kadar teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.