Perşembe , 28 Mayıs 2020
Son Yazılar

Bağkur Hizmet Dökümü

Bağkur Hizmet Dökümü alabilmek için bu sayfadaki yönergeleri takip ediniz. 2010’da sistem değiştiği için Bağkur Hizmet Dökümünü Sorgulama işlemi biraz daha zorlaştı. Yeni sistemde Bağkur’la ilgili kişiler bilgilerinizi içeren işlemleri yapabilmeniz için E-Devlet sistemini kullanmanız gerekiyor. Bu yazı altında sizlere nasıl Bağkur Hizmet Dökümü alabileceğinizi anlatacağız.

Yeni Sistemde Bağkur Hizmet Dökümü Alma

Eskiden uygweb.sgk.gov.tr/BagkurEmekliBilgileri/Hizmet.htm adresinden TC Kimlik ve Bağkur numaranızla işlem yapabiliyordunuz. Fakat yeni sistemde bu şekilde işlem yapamıyorsunuz. E-Devlet Şifrenizin olması gerekiyor.

TC Kimlik numaranız ve E-Devlet şifreniz ile giriş yapıp, Bağkur’la ilgili size özel dökümanlara erişebiliyorsunuz. E-Devlet sistemini kullanma ve E-Devlet şifresi almayla ilgili detaylı bilgi için bu linke tıklayın.

E-Devlet Şifrenizi edindikten sonra soldaki menüden, ilgili sorgulama sayfasına ulaşıp, Bağkur Hizmet Dökümünüzü alabilirsiniz..

Herhangi bir soru/sorununuz varsa yorumlar bölümünden dile getirebilirsiniz..

İlgili Yazılar

Bağkur Sorgulama
Bağkur Borç Sorgulama
5 yorum
 1. necmettin cepni

  2001den 2006ye bağkur pirim ödemedim ve 2006nın sonunda bağkurdan ayrıldım şimdı yapılandırmaya gittim borcum ve o günlerimde silindi ogünleri nasıl öder geri alırım

 2. bağkur kazıgı yedim,

  19sene bağkur pirimi ödedim-6sene yurt dışı borlanması yaptım 11bin dolarda ayrıyetten ödedim.
  atölyem devam edecek diye, yüzde 15,de emekli maaşımdan kestiler.
  iki sene sonra bana şok mektup ,yurt dışı borlanması yapanlar işyerini kapatması gerekirmiş diye yazdılar ,şimdi emekli maaşımı ,bağkur biriminide geri istiyorlar .. nasıl bir iş bu yaa
  ozaman beni neden emekli yaptınız????

  lütfen bana yardım edinnnn

 3. bagkur borcumu ögrenemiyorum e devlet şifrem de var

 4. ya arkadasım bıktım artık ya kaç aydır Bağkur’a ödediğim fazla parayı geri alamıyorum bıktım artık yeter bri yardım eli uzatın lütfen..

 5. 10.10.1998 cıftc bagkur gırısdım nwe zaman emeklı olabılırım yas beklemem gereklı kac yasıdınsıda olurum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldızlı alanları doldurmalısınız.

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklam Gizlilik Politikası
Trsorgulama.Com'un T.C. Devletinin siteleriyle hiçbir alakası yoktur. Sitedeki Sorgulama Sayfaları, özellikle SGK, Bağkur ve Emekli Sandığı mensubu Türk vatandaşları için Bağkur, Emekli Sandığı ve SSK Sorgulama işlemlerine yardımcı olmak amaçlı oluşturulmuştur. Sitedeki yorumlardan ve yazılardan TRSORGULAMA.COM sorumlu değildir. |