Cuma , 7 Ağustos 2020
Son Yazılar

Bağkur Borç Sorgulama

Bu sayfa altında nasıl Bağkur Borç Sorgulama yapabileceğinizi anlatacağız. Yeni Bağkur Sorgulama Sistemi hakkında da bilgiler sunacağız. Bildiğiniz üzere Bağkur daha çok esnaf kesime hitap ediyor. Bağkur‘un mantığı basit, SSK‘da nasıl patronunuz priminizi yatırıyorsa Bağkur’da da siz kendinizin patronu olduğunuzdan kendi priminizi kendiniz yatırıyorsunuz. Bu konu altında Bağkur Borç Sorgulama yaparak kalan primlerinizi yani borçlarınızı öğrenebilirsiniz

TC Kimlik No ve Bağ-kur No ile Bağkur Borç Sorgulama

Bağkur Borcunuzu öğrenebilmek için uygweb.sgk.gov.tr/BagkurEmekliBilgileri/Prim.htm adresine girdikten sonra TC Kimlik No ve Bağkur No bilgilerinizi giriniz. Ardından karşınıza çıkan ekrandan kalan borçlarınızı öğrenebilirsiniz.

Bağkur Numaranızı Öğrenmek için ise gerekli anlatımı Bağkur Sorgulama kategorisi altında yaptığımız yazılarda bulabilirsiniz.

Bağkur Borç Sorgulama Son Durum

Değişen Bağkur Sorgulama sistemiyle birlikte artık işlemlerinizi E-Devlet üzerinden yapabiliyorsunuz. Yeni sisteme göre Bağkur Borç Durumu da kişisel bilgiler kapsamında geçtiği için SGK’nın ilgili sayfası kapatılmış durumdadır. Bu sebeple E-Devlet şifrenizi edinip, bu şekilde sorgulama yapmalısınız.  E-Devlet Şifresi edinebilmek için  E-Devlet Şifresi Nasıl Alınır? başlıklı yazıyı okuduktan sonra yeni sistemle ilgili yazılarımızdan işlemleri nasıl gerçekleştireceğinizi öğrenebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bağkur Sorgulama
Bağkur Hizmet Dökümü
17 yorum
 1. dursun eryılmaz

  eşim evhanımı olarak 1991 yılın da 6 ay süre ile prim ödedi .daha sonra ödemedi .herhangi bir ödeme yaparak emekli olma durumu varmıdır ?eşim 1961 doğumludur.

 2. merhaba benim bagkur borcum var ve ben 2004 yilinda sigorta girisim var sigortam sadece 15 gun yatirilmis ben 91 dogumluyum auan da 2010 yilindan bu yana bakurluyum ne zaman emekliolabilirim

 3. 0102.1960 doğumluyum 1993 bağkur girişim var 2005 te terk ettim yaşım 54 emekli olabilirmiyim

 4. ibrahim halil hacanlı

  bağkur borcumu ögrenmek istiyorum

 5. mehtap hanım bağkura veya ssk gidip istege baglı ödeme yapmak istiyorum diye bi dilekçede buluncanız ödemeler ziraat bankalarına yapılıyo ….

 6. Bağkur Borç ödeme yapmak istiyorum. Ne kadar ödeme yapmam gerekiyor? Ödemeyi nereye yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim. Bağkur Borç ödeme işlemini hangi bankalar üzerinden yapıyoruz bu konuda da aydınlatabilirseniz çok mutlu olurum.

 7. bagkur pirim borcumu ögrenmek istiyorum

 8. 15 yıl ıcerısınde bazı süt fırmalarına süt doktum mezala akgıda mıssüt pınar bunlarda benım bagkur kesındısı oldu bulamadım yenı cıkan kanundan faydalanmak ıstıyorum gerekılen araştırılma yapılmasını ıstıyorum bu durumdan faytalanmak ıstıyom makmuzlarımım bulunmazını ıstıyorum saygılarımla

 9. Merhaba ben 8ci basamaktayim hep ayni ben yukseltmek istiyorum ne yapmam lazim yukseltmek icin?

 10. 1989 da 1yıl sıgortalı calıştım işten cıktım daha sonra 1994 te bağkurlu oldum fakat bağkura borclandım ssk dan nasıl emeklı olurum satı batur

 11. 1984 yılında 1 aylık sigortam gözükmektedir. ayrıca 5 yıl muhtarlık yaptım 4 sene market çalıştırdım 2 sene askerlik var ben emekli olabilir miyim yaşım 52.

 12. merhaba; bağkur hizmet dökümümü görebiliyorum ama gün ve borcumu göremiyorum,nasıl görebilirim.

 13. Yeni yapılan düzenlemeye göre artık Bağkur Borçları kredi çekilip ödenebiliyormuş. Bende kredi çekip, bağkur primlerimi yatırmayı düşünüyorum. Acaba devlet tarafından yapılan bu düzenleme kimleri kapsıyor? Borcun bir alt veya üst limiti var mı?
  Bu gerçekten güzel bir fırsat, Bağ-Kur’luların bu fırsatı değerlendirmeleri lazım..

 14. 1989’DAa 1 ay sigortalı oldum emekli olabilir miyim ne kadar para yatırmam gerekiyor emekli olabilmek için?

 15. Bağkur borçlarımı ödeyemiyorum. Bana yardımcı olurmusunuz lütfen. Bağkur borçlarımı sorguladığımda da birşey çıkmıyor..

 16. bağkur borcumu neden öğrenemiyorum?

  Cevap: Yeni sisteme veriler aktarılmadığından dolayı Bağkur Borçlarınızı göremiyorsunuz..

 17. Bağkur Borcumu Sorgulamak istiyorum. Adım Soyadım Hüseyin Çevik

  Şimdiden çok teşekkürler!

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldızlı alanları doldurmalısınız.

*

Reklam Gizlilik Politikası
Trsorgulama.Com'un T.C. Devletinin siteleriyle hiçbir alakası yoktur. Sitedeki Sorgulama Sayfaları, özellikle SGK, Bağkur ve Emekli Sandığı mensubu Türk vatandaşları için Bağkur, Emekli Sandığı ve SSK Sorgulama işlemlerine yardımcı olmak amaçlı oluşturulmuştur. Sitedeki yorumlardan ve yazılardan TRSORGULAMA.COM sorumlu değildir. |